Oferujemy szeroki zakres usług mechanika samochodowego, jak również usługi związane z kompleksową naprawą i konserwacją pojazdu w Warszawie.

Usuwamy filtry DPF, montujemy instalacje gazowe, a także zajmujemy się profesjonalnym serwisem opon (wulkanizacja, geometria kół). Sprawdź pełną listę naszych usług!

usuwanie DPF Warszawa-Białołęka

USUWANIE FAP/DPF/EGR

Prowadzimy ścisłą współpracę z międzynarodową firmą, profesjonalnie zajmującą się usuwaniem filtrów FAP/DPF. Oferujemy zmianę oprogramowania w ECU, czyli kompletne wyłączenie obsługi FAP/DPF w sterowniku silnika poprzez złącze OBDII, bądź montaż emulatora, który symuluje sprawny filtr cząsteczek stałych.

 

mechanik samochodowy Warszawa-Białołęka

ELEKTRONICZNY CHIP

Elektroniczne zwiększenie mocy silnika pojazdu, polegające na wykorzystaniu rezerw, które pozostawił producent. Chipy są modyfikacjami oprogramowania startującego silnikiem, które umieszczone jest w ECU – komputerze - silnika. Profesjonalny chip tuning, po wstępnej diagnostyce, wykonujemy indywidualnie, dla konkretnego samochodu.

elektromechanik samochodowy Warszawa-Białołęka

ELEKTRYKA SAMOCHODOWA

Nasz serwis zapewnia także usługi elektromechanika samochodowego – naprawę podzespołów związanych z elektroniką i elektryką samochodową. Długoletnie doświadczenie poparte profesjonalną wiedzą i znajomością technologii stosowanych przez producentów pozwala nam na szybkie zdiagnozowanie i usunięcie awarii.

instalacje LPG Warszawa-Białołęka

INSTALACJE LPG

Nasza firma zajmuje się adaptacją silników benzynowych na zasilanie gazowe. Montujemy instalacje LPG do 90% silników benzynowych. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na szybki rozwój w kierunku adaptacji silników z wtryskiem bezpośrednim benzyny, takich jak: FSI, TFSI, TSI, EcoBoost, GDI, Energy, D4, o dużych i małych pojemnościach.

usuwanie DPF Warszawa-BiałołękaMECHANIKA SAMOCHODOWA

Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z mechaniką samochodową. Przeprowadzamy remonty główne, prowadzimy naprawę zawieszeń oraz układów wydechowych, naprawę i wymianę hamulców, uszczelnianie silników i konserwację podwozi.

mechanik samochodowy Warszawa-BiałołękaNAPRAWY BMW

W Serwis OK. na warszawskiej Białołęce zajmujemy się nieautoryzowanym serwisem samochodów marki BMW. Dysponujemy wiedzą i niezbędnymi narzędziami, co pozwala nam wykonywać pełną obsługę samochodów tej marki. 

usuwanie DPF Warszawa-Białołęka

Adres


Serwis OK

Drożdżowa 3,
03-112 Warszawa-Białołęka

 

Godziny otwarcia


Poniedziałek-Piątek: 08:00-18:00