• INSTALACJA LPG DO SILNIKÓW Z BEZPOŚREDNIM WTRYSKIEM BENZYNY W WARSZAWIE

    INSTALACJA LPG DO SILNIKÓW Z BEZPOŚREDNIM WTRYSKIEM BENZYNY W WARSZAWIE

Dotychczasowe instalacje były w 100% dedykowane do danego modelu auta, co powodowało i powoduje niezbyt doprecyzowana synchronizację obu układów

Zastosowanie najnowszych rozwiązań i najnowszych technologii pozwala nam na samodzielne stworzenie indywidualnej adaptacji w każdym z wyżej wymienionych systemów zasilania benzynowego. Szereg szkoleń i zaplecze techniczne które zapewnia nam renomowana włoska firma klasyfikuje nas i nasz produkt na samej górze rankingu firm zajmujących się instalacją LPG w silnikach z systemem bezpośredniego wtrysku.

Sterowniki KING DI60 oraz DI 108 to najnowsze rozwiązanie włoskiej firmy AEB służące dostosowaniu pojazdów z bezpośrednim wtryskiem benzyny do zasilania gazem w fazie lotnej.

 

Regularnie serwisowana instalacja LPG, działa bezawaryjnie, nie wpływa na działanie silnika oraz jego żywotność dając duże oszczędności.

Regulacja wykonywana przez warsztat po montażu ogranicza się zwykle do wgrania odpowiedniej konfiguracji i sprawdzenia ustawień. Nasze systemy wyróżnia punktowa mapa wzbogaceń- znana już montażystom tradycyjnych instalacji KING, dzięki której dajemy w pewnym stopniu możliwość modyfikacji dedykowanej konfiguracji. Jest to niezbędne, ponieważ jak wiadomo nie ma dwóch identycznych silników. Ewentualną regulację ułatwia podgląd parametrów przez połączenie sterownika z komputerem benzynowym dzięki złączu OBD.

instalacje LPG Warszawa Białołęka

Doświadczenie firmy z wtryskiem bezpośrednim zbudowane na sterowniku starszej generacji AEB3000 przekłada się na precyzyjne dawkowanie gazu w odpowiedniej proporcji z benzyną w całym zakresie obciążeń i prędkości obrotowych.


Wysokiej klasy jednostki sterujące dzięki ciągłemu udoskonalaniu gwarantują minimalne zużycie benzyny niezbędnej do bezawaryjnej pracy wtryskiwaczy. 
W ofercie naszej firmy połączyliśmy je z nową udoskonaloną listwą wtryskową valtek typ 34. Dzięki swojej szybkości oraz precyzji dawkowania świetnie współpracuje z nowymi systemami zapewniając funkcjonowanie na gazie, na biegu jałowym jak i podczas maksymalnych obciążeń. 
 

Dzięki sterownikowi DI108 mamy możliwość zamontowania instalacji LPG do silnika 6-8 cylindrowego m. in. Audi Q7 4,2, Chevrolet Camaro 3,6 oraz Porsche Cayenne 3,6.

Nowoczesne silniki wyposażone w szereg elektronicznych podzespołów wymagają idealnych warunków pracy. Dzięki instalacjom LPG naszej marki klient nie ma problemów z nierówną pracą czy zapaleniem kontrolki check engine. W sterownikach DI 60 i Di 108 mieszanie obu paliw odbywa się podczas każdego cyklu pracy silnika- jest to rozwiązanie bardzo precyzyjne zapewniające żywotność wtryskiwaczy benzynowych identyczną jak podczas pracy wyłącznie na benzynie.

Lista obsługiwanych aut ciągle rośnie, mimo, że wprowadzenie na nią nowego pojazdu wymaga długotrwałych testów, wypróbowania różnych konfiguracji.

Pełna diagnostyka systemu czuwa nad jego prawidłowym działaniem ułatwiając jednocześnie szybką naprawę w przypadku uszkodzenia jakiegokolwiek komponentu. Mimo sceptycznego podejścia do instalacji gazowych we wtrysku bezpośrednim rozwiązanie to sprawdza się wyśmienicie ku uciesze użytkowników.

 

usuwanie DPF Warszawa-Białołęka

Adres


Serwis OK

Drożdżowa 3,
03-112 Warszawa-Białołęka

 

Godziny otwarcia


Poniedziałek-Piątek: 08:00-18:00